Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (63) 974-27-31
+380 (98) 517-23-42
+380 (41) 226-21-88
TAMARIN – тротуарна плитка

Тротуарна плитка TAMARIN в Житомирі

Бруківка від виробника, сертифікація та гарантія довговічності. Виготовлення і доставка.

Компанія TAMARIN вийшла на ринок у 2005 році. На старті підприємство виробляло литу плитку, пізніше повністю змінило технологію. Нині Компанія TAMARIN спеціалізується на виготовленні вібропресованої плитки, бордюрів та ландшафтних елементів.

Сьогодні це - сучасне підприємство з автоматизованими виробничими процесами, власною унікальною технологією, системою контролю якості та кваліфікованим професійним колективом. 

Ми орієнтовані на розширення товарної лінійки та оновлення асортименту. Наші інженери працюють над вдосконаленням технології, дослідженням нових складників, вивчаємо кращий досвід світових виробників, розробляємо нові форми та експериментуємо з кольорами.

 Виробництво вібропресованої плитки в Житомирі

Тротуарна плитка Тамарін. Підприємство спеціалізується на виготовленні:

 • тротуарної плитки різних форм та кольорів;
 • бордюрів (садових та дорожніх);
 • ландшафтних елементів (півсфер - обмежувачів руху, відливів дощових, декоративних стовпчиків).

Вібропресована тротуарна плитка TAMARIN:

 • клас міцності В-30;
 • морозостійкість F 200;
 • водопоглинання до 1%.

Здійснюємо продаж готової продукції зі складу та виготовляємо плитку під замовлення. Компанія TAMARIN приймає індивідуальні оптові замовлення плитки тротуарної та бордюрів. Важливо, що гуртові партії завжди відвантажуємо вчасно.

 Виробництво бруківки в Житомирі

TAMARIN - хороша тротуарна плитка і нічого зайвого.

 1.  Головна перевага нашої продукції - гарантія якості. Внутрішня служба контролю проводить технологічне тестування якості кожної партії, наша плитка сертифікується.
 2.  Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками сировини, які документально підтверджують якість кожної партії поставлених матеріалів.
 3.  Дотримання системи внутрішніх вимог до технології виробництва, багатоступеневий  контроль дозволяють гордо заявляти про високу якість продукції TAMARIN.

Тротуарна плитка TAMARIN за цінами виробника

Мощення бруківки - сучасний підхід до впорядкування території.

При виборі варіанту дорожнього покриття варто насамперед врахувати прохідність вагового і легкового транспорту, зонування території за функціональністю та естетичні очікування. Плитка тротуарна від виробника - це оптимальне використання коштів.

Переваги тротуарної плитки (у порівнянні з іншими видами покриттів):

 1. Довговічність експлуатації (бетонна бруківка може мати термін експлуатації 10-15 років, звісно, за умови дотримання технології укладання плитки, вагового навантаження при експлуатації, та дбайливого догляду покриття);
 2. Екологічність (при виготовленні вібропресованої плитки використовують природні матеріали, без клейких або хімічних сполук. За атмосферних та температурних коливань плитка не дає жодних шкідливих випарів);
 3. Безпечність (при нагріванні в літню спеку плитка не розм'якне, як асфальт, не деформується і не просяде);
 4. Естетичність (варіанти і різноманітність форми та кольорів плитки дозволяють фантазувати і втілювати усі сміливі дизайнерські ідеї: від простих орнаментових кладок до пейзажних та тривимірних зображень);
 5. Можливість мощення нерівних поверхонь (природні схили, екстер'єрні нерівності дозволяють укладання плитки та тривалу її експлуатацію);
 6. Простота ремонту (у випадку пошкодження одного з елементів покриття доволі просто його замінити на новий без надмірних витрат, це не потребує демонтажу інших частин);
 7. Простота догляду (тротуарна плитка не потребує додаткової обробки, захисного покриття, будь-які забруднення легко змиваються водою).

Якість нашої продукції підтверджується регулярними перевірками на відповідність вимогам ДСТУ в акредитованій лабораторії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner